Carmenlaan

Amstelveen

74 permanente appartementen in Amstelveen

Het project Carmenlaan komt uit de NH Bouwstroom en is voor Heddes binnen deze samenwerking het eerste project waarbij de bouw van de appartementen permanent is.

Alle eerdere projecten betroffen zogeheten ‘flex-projecten’, oftewel tijdelijke projecten, die na bijvoorbeeld 10 of 15 jaar weer verplaatst moeten worden. Deze gebouwen aan de Carmenlaan (Blok A en B) hebben een permanente bestemming en blijven daarom staan.

  • 2 gebouwen
  • 74 appartementen

De gebouwen worden gerealiseerd met IDS-modules uit de fabriek van Ursem Modulaire Bouwstenen en de gevels bestaan uit metselwerk en keramische gevelbekleding.

Voor het metselwerk worden zogeheten eco-bricks toegepast. Deze stenen zijn een veel slanker dan traditionele bakstenen. Hierdoor konden de woningplattegronden enkele centimeters worden vergroot.

De 74 woningen betreffen allemaal driekamerappartementen van één en hetzelfde woningtype. De woningen zijn voorzien van individuele lucht- en water-warmtepompen met WTW-ventilatie.

Om de woningen in de zomer van 2026 instap klaar op te kunnen leveren, worden deze afgewerkt met pvc-vloerbedekking, scan- en sauswerk op de wanden en (basis)verlichting in alle ruimtes.

 

Artist impressions: RU+PA